فراموش کردم
اعضای انجمن(337) قوانین سایت مقررات انجمنها نظرات انجمن
جستجوی انجمن
عناوین پر بازدید ماه
مهدی عزیزی (Azizi )    

نقشه خاور میانه جدید

درج شده در تاریخ ۸۷/۰۷/۰۳ ساعت 08:54 بازدید کل: 20147 بازدید امروز: 2 0 می‌پسندم  
 

نقشه خاور میانه جدید که در آن کشور ها بر اساس پایه های قومی و مذهبی دوباره تقسیم شده اند. 

نکته اینجاست که معلوم نیست این نقشه را آمریکایی ها ساخته اند یا کرد های تندرو توجه کنید که تبریز هم جزو کشور کردستان محسوب شده است. کشور کردستان از از اراضی سه کشور ایران و ترکیه و عراق ،کشور بلوچستان از اراضی دو کشور ایران و افغانستان،کشور عربستان شیعه هم از خاک ایران وعراق و عربستان جدا شده که احتمالا نفت خیز ترین مناطق را داراست. به نظر می رسد که شهر میانه نیز در این نقشه جزو کردستان است. به هر حال به نظر میرسد که حق با رسانه های داخلی است و این طرح تمام کشور ها را تضعیف خواهد کرد.احتمال دیگر هم این است که طرح خاور میانه جدید فقط به قصد تحریک گروه های جدایی طلب ارائه شده باشد.

کاربر میهمان
۹۰/۰۵/۲۰ - 18:33
نام انتخاب شده: کردستان :
ما کشورمون رو ازاد خواهیم کرد همون کشوری که ادم بتونه ازادانه زندگی کنه کسی به قوم و نژادش توهین نکنه پس به امید داشتن کشوری به نام کردستان ازاد
کاربر میهمان
۹۰/۰۶/۱۸ - 23:07
نام انتخاب شده: آلن :
قدرت در اتحاد است اگرکشور تکه پاره شود راحت تحت استعمار قرارمیگیرید چون کشور های کوچک راحت تر قابل اشغال و چپاول هستند پس تلاش کنید از هر قومی هستیدکشور راحفظ کنید لااقل سرنوشت کشور هایی که تقسیم شده اند را بررسی کنید . این کشور های کوچک تا ده ها سال تحت حکومت دست نشانده های غربی ها هستندو تنها بدهی و فحشا و نابودی کانون خانواده و تغییر نژاد را به ارمغان بردند.
کاربر میهمان
۹۰/۰۶/۱۸ - 23:32
نام انتخاب شده: آلن :
بهوش باشید ایرانی ها ، کسانی که به دنبال تقسیم کشور ها هستند یا مزدوران استعمار گرانند یا نا آگاهان. کل ایران خانه من است و بدون نظر من و تو و ما نمی توانند هیچ قسمتی از ایران جدا کنند مگر مازندران به خوزستانی ، سیستانی ، کرد و ترک و ....تعلق ندارد؟
آیا می شود مازندران یا گیلان را بدون نظر بقیه هم وطنان جدا کرد؟ . مگر خوزستان یا کردستان و...به مشهدی و مازندرانی و یزدی و ...تعلق ندارد؟ و.........آیا پدر یا مادر یا فرزند یک خانواده می تواند اتاقی در ملک خانواده را بدون نظر مثبت کل خانواده جدا نماید؟پس ما یک خانوادهایم و بس.
کاربر میهمان
۹۰/۰۶/۲۱ - 15:09
نام انتخاب شده: انسان :
با وجود توهین بعضی از فارس های احمق به قومیت ها معلومه که این تفکرات جدایی طلبانه پیش میاد
کاربر میهمان
۹۰/۰۶/۲۷ - 23:36
نام انتخاب شده: عسل :
باید بگویم که ما ایرانی ها به دلیل نداشتن اطلاعات کافی از تاریخچه دینی و فرهنگی خود اینگونه اراجیف را می نویسیم و فقط به فکر آزادی و .... این جور بچه بازی ها که غربی ها برای تسط بر منابع و رسیدن به قدرت برتر دنیا بر ما تحمیل کرده اند بدون اینکه خود ما متوجه آن باشیم .
دوستان من نظریه پردازان دنیا بر این باورند که اگر کسی می خواهد بر دنیا تسلط داشته باشد باید بر خاور میانه یا قلب دنیا تسلط داشته و اگر می خواهد بر خاورمیانه تسلط داشته باشد باید بر شاه رگ حیاتی منطقه یعنی ایران تسلط داشته باشد ، حال خودتان قضاوت کنید که این قبیل توطئه ها مانند نقشه کردستان ( پژاک )، گروه پان ترکیسم و .... برای چه به وجود آمده همه و همه برای تجزیه ایران و تسلط بر آن است و افرادی دست نشانده استعمار همواره با دست گذاشتن بر ارزش های قومی و قبیله ای ، دینی ، فرهنگی و.... سعی بر این داشته که اذهان ایرانیان را نسبت به حفظ آن جری کرده و ادعای جدایی طلبی نمایند ، تاریخ را مطالعه کنید خواهید دید که حتی در زمان هخامنشیان هم این دسیسه ها بوده ( ماجرای استر و مردخوای ) و با نفوذ بر جوانان و گاهاً سوء استفاده از مدیران حکومتی با وعده قدرت و .... در پی جپاول ما بوده اند من تنها به عنوان یک ایرانی از شما تقاضامندم که با مطالعه علمی و دقیق نظر بدهید نه با آرمان های ساده و پوچ که در ذهن خود می پرورانید ...
کاربر میهمان
۹۰/۰۶/۲۹ - 12:38
نام انتخاب شده: سعید :
کشوری که با وجود قومیت های زیادی که داره فقط و فقط به زبان شیرین پارسی می پردازه بایدم اینجور بشه.مگر زبان های دیگر(ترکی،کردی و...)زبان نیستند.اگه تو مدارس هر استان یک کتاب باشه که زبان مادری اونو بهش یاد بده،مشکلی پیش میاد.(مثل زبان فارسی)؟؟؟به نظر من اگه این مسایل حل نشه باید منتظر عواقبش هم باشیم.
ناصر میثمی(MGGM )
۹۰/۰۶/۲۹ - 15:41
برادر مهدی عزیزی.با سلام.نظر"مسعود"را اینجانب قبل از ثبت نام در سایت دادم وسپس برای ویرایش ثبت نام کردم.برادر در هنگام زدن "گزارش تخلف"مستقیما ثبت شد.لطفا برای کسانی که با فضای سایت آشنا نیستند.کادر تایید را هم به سایت اضافه کنید تا این مشکلات پیش نیایید.با تشکر
کاربر میهمان
۹۰/۰۷/۱۲ - 02:11
نام انتخاب شده: persia :
من نمی دونم پان ترکیسمها یا کرد های جدائی طلب ادعای چی دارن
مثلا زبان آذری یک لهجه از زبان پهلوی (زبان ایران زمان ساسانی)است
ترکان واقعی ساکن آسیای صغیر و شمال دریای خزر بودن و از نظر ظاهری و فرهنگی هیچ شباهتی به آذری زبان های ایران نداشتند مثلا تیمور لنگ یک سردار ترک بود
حالا خودتون قضاوت کنید تیموریان که در یک روز 70000نقر رو در تبریز سر بریدن و هر جا که پا گذاشتند جز ویرانی چیزی باقی نموند چه شباهتی به آذری زبان های با فرهنگ و غیرتمند ایران دارند؟
کاربر میهمان
۹۰/۰۷/۱۲ - 02:33
نام انتخاب شده: persia :
در ارتباط با دیگر اقوام جدائی طلب ایرانی هم باید گفت:
قدرت در اتحاد بدست میاد نه در تجزیه طلبی و جدائی
مطمئن باشید با تجزیه مشکلی حل نخواهد شد
هدف بزرگان دنیا از تجزیه ایران تشکیل چند کشور ضعیف و تو سری خور مثل کویت یا یمن و ....می باشد
دل اونا واسه ما نسوخته
ولی ایران یکپارچه و متحد می تونه روزی یکی از قدرتهای برتر دنیا باشه اینو حتم داشته باشید و این چیزیه که واسه اونا اصلا خوب نیست
اگه تجزیه خوبه و جواب میده چرا تو خود آمریکا که 100برابر ایران کسرت قومی داره این کارو نمی کنن؟
بهتون پیشنهاد میکنم اگه فیلم american history X رو ندیدین حتما ببینید تا متوجه نوع فرهنگ سازی آمریکا در این زمینه واسه مردم کشور خودش بشین
کاربر میهمان
۹۰/۰۷/۱۷ - 18:04
نام انتخاب شده: وحدت ملی ایران :
سلام
میخواستم یه چیزی رو گوش زد کنم به عزیزان اسرائیل توی یه تحلیلی که انجام داده به این نکته رسیده که اگه با ایران وارد جنگ فیزیکی بشه ظرف 48 ساعته اول جنگ 4میلیون از 6میلیون اسرائیلی فلسطین اشغالی آواره میشن پس بهترین راه برای شکست ایران تجزیه است
بیاین نزاریم ایران از هم بپاشه
چو ایران مباشد تن من مباد
کاربر میهمان
۹۰/۰۷/۲۱ - 16:42
نام انتخاب شده: فرزند ترک :
پان فارس کثیف تو کی هستی که میخواهی اصالتم رو به خودم یاد بدی چهره ما ترکها رو با خودتون مقایسه کن ما اذریها اروپایی ترین مردم ایران هستیم خون مغولها و کولیها و عربها بیشتر در رگ شما هست . باور نداری تاریخ رو نگاه کن !
کاربر میهمان
۹۰/۰۷/۲۱ - 17:01
نام انتخاب شده: ATILLA :
آقای پرشیا چه جوری زبان آذری رو به فارسی رسوندی پس یاد بگیر. نسل ما از خازارها است خاز+ار که خاز تبدیل به کاز(کاس) وبعد آذ شد آر هم به معنی مردم است مثل قاجار- آجار - افشاروغیره شد . و نام قدیم کشور ما به یونانی کاسپین بود و شما فارسها به ما کاسی می گفتید. (قابل توجه)
کاربر میهمان
۹۰/۰۷/۲۵ - 10:04
نام انتخاب شده: زنده باد ايران :
من يه عرب زبان ايرانيم
عرب هستم ولي ايرانيم
کاربر میهمان
۹۰/۰۷/۲۷ - 08:37
نام انتخاب شده: ایران :
من یک کرد هستم با تمام این حرفها (که بعضی هاشون هم درسته) میگم زنده باد ایران
کاربر میهمان
۹۰/۰۸/۱۹ - 16:33
نام انتخاب شده: حاجی :
اینو بدونید که تجزیه هیچ فایده ای نداره !
اینا فقط شایعه است !
اگر بنا باشد رفراندومی هم برگزار شود مطمئن باشید مردم جمخوری اسلامی رو انتخاب می کنند نه جمهوری دموکرات خودمختار کردستان !
من به عنوان یک کرد کرمانشاهی اصیل اینو میگم !
کاربر میهمان
۹۰/۰۸/۲۰ - 22:44
نام انتخاب شده: جهانگرد :
کسی مسلمون باشه نژاد پرستی رو میگذاره کنار کردستان پاره تن این مملکته مثل اذربایجان مثل سیستان و بلوچستان و...
کرد ها خوب میدونند پژاک داره چیکار میکنه
ایران به رشادت کردها همیشه افتخار کرده و خواهد کرد به امید نابودی دشمنان
سلمانی8(h-a-s-s )
۹۱/۱۰/۱۰ - 19:00
jyjyj
سلمانی8(h-a-s-s )
۹۱/۱۰/۱۰ - 19:42
1اول میخوام بگم آره منم قبول دارم این مسئله رو که باید هموطنان کرد وترک وعرب و بلوچ ما زبان مادریشون رو یاد بگیرند
2پاسخ عزیزی که میخواد کردستان آزاد زندگی کنه:شما دارید از کدوم کردستان آزاد حرف میزنیدکردستانی که خود شما میخواین یا کردستانی که فراماسونری براتون در نظر داره.به نقشه خوب نگاه کن.چرا تبریز به کردستان اضاف شده مگه تبریز کرد داره.؟این فقط بخاطر اینه که در آینده با آذربایجان اختلافات مرزی داشته وتو سر هم بزنید.مگه همین الان کردستان عراق که فدرالی شده بر سر کرکوک با عراق اختلاف نداره و دو روز پیش مسعود بارزانی نیروهای کرد رو یه سمت کرکوک گسیل نکرد(8دی 91)که قبل از اون یک بار دیگه در مهر ماه درگیر شده بودند
3آمریکا وانگلیس چند دفعه شده به نفع ملتها عمل کنند در جنگ جهانی اول امپراتوری عثمانی با آلمان علیه متفقین بود که سلطان عبدالحمید عثمانی سعی میکرد از تشکیل دولت یهود جلوگیری کنه.انگلیسی ها که نمیتونستند ترکهای عثمانی رو شکست بدنداعراب را علیه عثمانی تحریک کردند. چون اعراب خواهان استقلال بودند.نتیجه اش این بود که عثمانی تیکه پاره شد بعد از اون انگلیسی ها به شریف حسین (رهبر اعراب اون زمان که جد شاه اردن هست)گفتند که باید خودمان تصمیم بگیریم.اونوقت عربها رو هم تیکه پاره کردند که اردن -سوریه -مصر-عراق-عربستان و...بود فلسطین رو هم که کلی سلطان عبدالحمید تلاش کرد از تشکیل دولت یهود جلوگیری کنه عاقبت در اون رژیم غاصب صهیونیسم تشکیل شد
4پاسخ عزیزی که میگه من پان فارس کثیفم:من پان فارس نیستم من پان ایرانیسمم.کسی که به ایران عشق میورزه نه فارس بودن یا کرد بودن یا... به نقشه نگاه کن ببین ترکیه چه بلایی سرش اومده حتی خود شما آذری ها رو دو گروه کرده وتبریز جزو کردستانه
5 یادتون باشه قدرت هیچ چیزی رو نمیشناسه اینو واسه هموطنان کردم میگم.تاجیکیها که تیکه پاره بودند تا قبل از جدایی از شوروی تنها هدفشون دستیابی به استقلال بود پس از استقلال مانده بودند که چه کسی حکومت کنه عاقبتش این شد که مناطق متحدشده ی!!!(غرم -بدخشان-طولاب-خجند )به جان هم افتادند و100هزار کشته نتیجه جنگشان بود و2/1میلیون آواره شدند عاقبت فردی به نام امام علی رحمانف حاکم شد که برید بخونید ببینید چه جور شخصیه!!!
6بحرین رو با زوز از ایران در سال 1350-51جدا کردند چون دلسوز بحرین بودندتیکه پارش کردند وقطر وکویت از بحرین جداشد و شهر الحصار بحرین رو هم به عربستان دادند!!!
7در نهایت حرف آول و آخرم اینه که آمریکا وانگلیس تاحالا چند دفعه اومدند صادقانه برای ملتی کاری انجام بدندبرید اختلاف پاکستان وهند رو برسرکشمیر بخونید .ما هممون ایرانی هستیم.وایرانی میمیریم.

گیسو مرادی(SARNEVESHTT )
۹۱/۱۲/۱۳ - 02:49
کاربر مهمان چه صیغه ای یه دیگه:-?
گیسو مرادی(SARNEVESHTT )
۹۲/۰۲/۳۱ - 10:06
:-/:-/


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
فراخوان شرکت در مسابقات مهیج قهرمانی موی تای استانانصراف اجباری از ثبت نام یارانه چگونگی درج آگهی در سایت و قسمت تبلیغاتآهنگ جدید و شنیدنی میلاد توغان بنام "هدفون" .( پیشنهاد میکنم از دست ندید) . باشگاه سانداووشو المپیک شهرستان میانه ثبت نام میکنداز دنیای ما....اقای دادستان واداره اوقاف:به داد دارالقران شهید داوود اختیاری وهیت دیوانگان علی اکبر برسید؟؟مردی با دو اندام تناسلی !حجاب فاطمهبانوی دوعالم وحجابش
کاربران آنلاین

مسئولیت کلیه مطالب به عهده نویسندگان و ارسال کنندگان آن است